Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,4% sub estimat
FURNIZARE PRODUSE ALIMENTARE
- Număr anunț
- SCN1092746
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE SCRIMA (CUI RO13444099)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 254.971 RON
- Valoare atribuită
- 190.243,59 RON 25,4% sub estimat
- Data publicării
- 10.09.2021 09:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1060858
- Termen limită
- 23.09.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1123971
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Instructiuni pentru ofertanti - produse alimentare 2021-semnat.pdf.p7s
- 2. Caiet de sarcini - produse alimentare 2021-semnat.pdf.p7s
- 3. Formulare calificare - produse alimentare 2021-semnat.pdf.p7s
- 4. Formular tehnic - produse alimentare 2021-semnat.pdf.p7s
- 5. Formular financiar - produse alimentare 2021-semnat.pdf.p7s
- 6. Model contract - produse alimentare 2021-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1123971.pdf
Loturi (5)
Estimat: 254.971 RON Adjudecat: 190.243,59 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Carne si produse din carne | 118.131 RON | MATRA S.R.L. | 83.005 RON ↓29,7% |
| 2 | Lactate si branzeturi | 26.210 RON | S.C. SELGROS CASH&CARRY SRL S.R.L. | 23.358,09 RON ↓10,9% |
| 3 | Legume proaspete si congelate | 36.680 RON | — | |
| 4 | Fructe proaspete | 10.600 RON | OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. | 83.880,50 RON |
| 5 | Bacanie | 63.350 RON | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SELGROS CASH & CARRY SRL CUI RO11805367
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MATRA SRL CUI RO 6287579
Valoare atribuită
190.243,59 RON
din 254.971 RON estimat
25,4%
Adjudecat la 74,6% din estimat · economie 64.727,41 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.