Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,4% sub estimat
Contract de furnizare centrale telefonice și aparate telefonice compatibile, cu instalare și configurare la sediile din subordinea DGRFP-Iasi
- Număr anunț
- SCN1092732
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
- Furnizor / câștigător
- PENTAGON BUSINESS COM SRL (CUI 8763857)
- Cod CPV
- 32551200-2 · Centrale telefonice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 371.428,57 RON
- Valoare atribuită
- 321.718 RON 13,4% sub estimat
- Data publicării
- 10.09.2021 08:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1064776
- Termen limită
- 22.09.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1124054
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PENTAGON BUSINESS COM SRL CUI RO 8763857
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TELEKOM ROMANIA COMMUNICATIONS CUI RO 427320
Valoare atribuită
321.718 RON
din 371.428,57 RON estimat
13,4%
Adjudecat la 86,6% din estimat · economie 49.710,57 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.