Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,0% sub estimat

“REABILITARE SCOALA IN SAT HUMOSU, COMUNA SIRETEL, JUDETUL IASI” – rest de executat

Număr anunț
SCN1092722
Autoritate contractantă
Comuna Siretel (CUI 4541386)
Furnizor / câștigător
OLI-CONSTRUCT SRL (CUI 20849397)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.215.672,28 RON
Valoare atribuită
1.142.692,64 RON 6,0% sub estimat
Data publicării
10.09.2021 07:44
Anunț de atribuire
SCNA1061330
Termen limită
30.09.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1123998

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLI-CONSTRUCT SRL CUI 20849397
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

1.142.692,64 RON

din 1.215.672,28 RON estimat 6,0%

Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 72.979,64 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.