Atribuită
Anunț de participare
Furnizare incaltaminte de serviciu
- Număr anunț
- CN1040892
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- PIETA SRL (CUI 6582480)
- Cod CPV
- 18810000-0 · Incaltaminte, alta decat incaltamintea pentru sport sau de protectie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 624.635 RON
- Valoare atribuită
- 624.580 RON
- Data publicării
- 28.03.2022 10:54
- Anunț de atribuire
- CAN1080539
- Termen limită
- 05.05.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1141843
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PIETA SRL CUI RO 6582480
Valoare atribuită
624.580 RON
din 624.635 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro