Atribuită
Anunț de participare
Cleme pentru linia de contact
- Număr anunț
- CN1040879
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- SOCIETATEA COMERCIALĂ DE PRODUCŢIE INDUSTRIALĂ DE APARATAJ, CENTRALIZARE ŞI TELECOMANDĂ CĂI FERATE "SPIACT ARAD" SA (CUI 14411340)
- Cod CPV
- 31224000-2 · Conexiuni si elemente de contact (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260.501 RON
- Valoare atribuită
- 1.260.144,80 RON
- Data publicării
- 30.03.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1081307
- Termen limită
- 10.05.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 065-172416
- Documentație de atribuire
- DF1141940
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Valoare atribuită
1.260.144,80 RON
din 1.260.501 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro