Atribuită
Anunț de participare
Contractul de executie de lucrari aferent invetitiei Continuarea lucrarilor de executie la obiectivul de investitii: Gradinita cu 3 grupe in comuna coltău, judetul Maramures''.
- Număr anunț
- CN1040881
- Autoritate contractantă
- COMUNA COLTAU (CUI 16384650)
- Furnizor / câștigător
- INTERVENTIA NET SRL (CUI 28133082)
- Cod CPV
- 45214100-1 · Lucrari de constructii de gradinite (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 369.093,73 RON
- Valoare atribuită
- 478.929,25 RON
- Data publicării
- 30.03.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1083519
- Termen limită
- 04.05.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 065-167618
- Documentație de atribuire
- DF1139358
Documente
Documentația de atribuire
- 6. Clauze_contractuale_Comuna Coltau.doc
- 7. Formulare_Comuna Coltau.doc
- Caiet de sarcini.pdf
- COLTAU MEMORIU ARHITECTURA.pdf
- FDA.pdf
- FisaDate_DF1139358.pdf
- LISTE CANTITATI COLTAU.pdf
- PLAN SIT COLTAU PAC+PT-Model.pdf
- SISTEMATIZARE COLTAU-Model.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTERVENTIA NET SRL CUI 28133082
Subcontractanți 1
C.S.I. INDUSTRIES S.R.L. CUI 41629335
Valoare atribuită
478.929,25 RON
din 369.093,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro