Atribuită Anunț de participare

TOALETE AUTOMATE

Număr anunț
SCN1092836
Autoritate contractantă
DIRECTIA SERVICII PUBLICE BISTRITA (CUI 25503261)
Furnizor / câștigător
COMEX ROM SRL (CUI 27820)
Cod CPV
34221000-2 · Containere mobile cu utilizare speciala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
455.462,18 RON
Valoare atribuită
455.462 RON
Data publicării
13.09.2021 11:11
Anunț de atribuire
SCNA1059943
Termen limită
29.09.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1124193

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
COMEX ROM SRL CUI RO 27820

Valoare atribuită

455.462 RON

din 455.462,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.