Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 40,5% sub estimat

APĂ MINERALĂ

Număr anunț
SCN1092815
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
BVG CONSULTING VISION SRL (CUI 35970051)
Cod CPV
15981000-8 · Apa minerala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.080 RON
Valoare atribuită
13.137,60 RON 40,5% sub estimat
Data publicării
13.09.2021 08:52
Anunț de atribuire
SCNA1062546
Termen limită
27.09.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1124085

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
COMVIG IMPEX SRL CUI RO1235455

Valoare atribuită

13.137,60 RON

din 22.080 RON estimat 40,5%

Adjudecat la 59,5% din estimat · economie 8.942,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.