Atribuită Anunț de participare

Echipamente pentru Gastroenterohepatologie (E10,E11)

Număr anunț
CN1040943
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
Furnizor / câștigător
PRION POCT SRL (CUI 25426886)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
221.359 RON
Valoare atribuită
221.300 RON
Data publicării
31.03.2022 13:00
Anunț de atribuire
CAN1088349
Termen limită
04.05.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 065-168747
Documentație de atribuire
DF1142068

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 221.359 RON Adjudecat: 221.300 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Trombelastometrul rotational de impedanta cu micropipete automa… 164.300 RON PRION POCT 164.300 RON
2 Agregometru de impedanta 57.059 RON ROCHE ROMANIA 57.000 RON ↓0,1%

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROCHE ROMANIA SRL CUI 17551047
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRION POCT SRL CUI 25426886

Valoare atribuită

221.300 RON

din 221.359 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.