Atribuită
Anunț de participare
PACHET REACTIVI MARKERI CARDIACI SI CONSUMABILE COMPATIBIL SAU ECHIVALENT CU ANALIZORUL PATHFAST
- Număr anunț
- CN1034891
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 307.500 RON
- Valoare atribuită
- 663.060 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 11:55
- Anunț de atribuire
- CAN1065114
- Termen limită
- 19.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1124265
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI PACHET REACTIVI MARKERI CARDIACI SI CONSUMABILE COMPATIBIL SAU ECHIVALENT CU ANALIZORUL PATHFAST 2021.doc.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE 36 LUNI.doc.p7s
- FisaDate_DF1124265.pdf
- FORMULARE - MODELE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Valoare atribuită
663.060 RON
din 307.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro