Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
EXTINDERE MODERNIZARE STRĂZI IN LOCALITATILE NOSLAC SI CAPTALAN, COMUNA NOȘLAC, JUDETUL ALBA
- Număr anunț
- SCN1092903
- Autoritate contractantă
- COMUNA NOSLAC (CONSILIUL LOCAL NOSLAC ALBA) (CUI 4562370)
- Furnizor / câștigător
- EUROPEXPRES SRL (CUI 12214962)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 912.955,24 RON
- Valoare atribuită
- 912.155,45 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 14.09.2021 09:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1064313
- Termen limită
- 01.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1122588
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROPEXPRES SRL CUI RO 12214962
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROPEXPRES SRL CUI RO 12214962
Valoare atribuită
912.155,45 RON
din 912.955,24 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 799,79 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.