Atribuită
Anunț de participare
Furnizare echipament medical Lotul 2-„ Masuta de resuscitare nou nascuti (neonatologie)”, in cadrul proiectului „Dotarea cu echipamente a Unitatii de Primiri Urgente a Spitalului Clinic de Urgenta pentru Copii „Louis Turcanu” Timisoara” – Cod SMIS 121198
- Număr anunț
- CN1034765
- Autoritate contractantă
- Municipiul Timisoara (CUI 14756536)
- Furnizor / câștigător
- VODIMEDICOR SRL (CUI 4133530)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43.000 RON
- Valoare atribuită
- 43.000 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1069766
- Termen limită
- 26.10.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 179-465260
- Documentație de atribuire
- DF1123993
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VODIMEDICOR SRL CUI RO 4133530
Valoare atribuită
43.000 RON
din 43.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro