Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 19,6% sub estimat

Inregistrator digital foto-video portabil de tip camera de actiune

Număr anunț
CN1034749
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI ROMANE (CUI 4453144)
Furnizor / câștigător
REDTECH ELECTRONIC BRANDS S.R.L. (CUI 42172729)
Cod CPV
32333100-7 · Aparate de inregistrare video (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.054.967,40 RON
Valoare atribuită
847.995,35 RON 19,6% sub estimat
Data publicării
14.09.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1068829
Termen limită
15.10.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 178-462991
Documentație de atribuire
DF1123974

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

847.995,35 RON

din 1.054.967,40 RON estimat 19,6%

Adjudecat la 80,4% din estimat · economie 206.972,05 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.