Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,4% sub estimat

ALIMENTARE CU APA IN COMUNA INTORSURA, SAT INTORSURA, JUDETUL DOLJ - REST DE EXECUTAT

Număr anunț
SCN1093030
Autoritate contractantă
Comuna Intorsura (CUI 16380445)
Furnizor / câștigător
PRODESIGN 2002 SRL (CUI 14696779)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.837.615,45 RON
Valoare atribuită
2.711.997,46 RON 4,4% sub estimat
Data publicării
15.09.2021 18:51
Anunț de atribuire
SCNA1065749
Termen limită
30.09.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1124563

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRODESIGN 2002 SRL CUI RO 14696779
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
NOVARA T IMPEX SRL CUI RO 11736925

Valoare atribuită

2.711.997,46 RON

din 2.837.615,45 RON estimat 4,4%

Adjudecat la 95,6% din estimat · economie 125.617,99 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.