Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
Mobilier pentru spaţii de cazare şi spații de servicii
- Număr anunț
- SCN1093029
- Autoritate contractantă
- Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI RO18264854)
- Furnizor / câștigător
- ROMPROD MDM SRL (CUI 6704439)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 311.450 RON
- Valoare atribuită
- 308.457 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 15.09.2021 18:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1059932
- Termen limită
- 30.09.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1124565
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPROD MDM SRL CUI RO 6704439
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MOBTECO PRODUCT SRL CUI RO 16109994
Valoare atribuită
308.457 RON
din 311.450 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 2.993 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.