Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,0% sub estimat
Servicii de proiectare DALI, la obiectivul: “DN 22 km 2+800 – km 30+000”
- Număr anunț
- CN1041003
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- RUTIER-CONEX XXI SRL (CUI 10402889)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisa acceleratacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 271.355,12 RON
- Valoare atribuită
- 222.405,33 RON 18,0% sub estimat
- Data publicării
- 30.03.2022 11:54
- Anunț de atribuire
- CAN1089124
- Termen limită
- 19.04.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1142254
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RUTIER-CONEX XXI SRL CUI RO 10402889
Subcontractanți 3
COMPEXIM S.R.L. CUI RO 11506
HELMERT SRL CUI RO 25791610
RC GEOPROIECT SRL-D CUI 35197917
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LIKE CONSULTING SRL CUI 35247993
Valoare atribuită
222.405,33 RON
din 271.355,12 RON estimat
18,0%
Adjudecat la 82,0% din estimat · economie 48.949,79 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.