Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat

Racordarea utilizatorilor la reteaua de interes public, zona Sucursala Mures – LOT 11, conform ATR aferente Centralizatorului cu nr. MS – 72022

Număr anunț
SCN1092976
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
SIGELECTRO SRL (CUI 26455251)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.663,03 RON
Valoare atribuită
37.927,65 RON 1,9% sub estimat
Data publicării
15.09.2021 08:56
Anunț de atribuire
SCNA1062908
Termen limită
01.10.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1124446

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIGELECTRO SRL CUI RO26455251

Valoare atribuită

37.927,65 RON

din 38.663,03 RON estimat 1,9%

Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 735,38 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.