Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,5% sub estimat
Achiziție prin licitație deschisă pe loturi privind furnizarea unui server pentru software de comunicații criptate și softer lincențiat pentru comunicații criptate, în cadrul proiectului „Combaterea criminalității și a corupției, finanțat prin Mecanismul Financiar Norvegian 2014-2021”.
- Număr anunț
- CN1041063
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4364748)
- Cod CPV
- 48820000-2 · Servere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 127.135,83 RON
- Valoare atribuită
- 118.875 RON 6,5% sub estimat
- Data publicării
- 31.03.2022 12:07
- Anunț de atribuire
- CAN1083178
- Termen limită
- 09.05.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1142396
Documente
Documentația de atribuire
- Aviz pozitiv CTE nr. 182CTE-24.02.2022.pdf.p7s
- Caiet de sarcini nr. 6846-08.02.2022.pdf.p7s
- Cerere EX-ANTE nr. 6846-28.03.2022.pdf.p7s
- Documentatie de atribuire format editabil.rar
- FisaDate_DF1142396.pdf
- Fisa de date a achizitiei nr.6846-22.03.2022.pdf.p7s
- Fisa tehnica LOT 1.pdf.p7s
- Fisa tehnica LOT 2.pdf.p7s
- Formulare server si software licentiat specializat pentru comunicatii criptate.pdf.p7s
- Model contract server pentru software de comunicatii criptate.pdf.p7s
- Model contract software licentiat pentru comunicatii criptate.pdf.p7s
- Specificati tehnice echipamente IT - suport tehnic operational.pdf.p7s
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
METAMINDS S.A. CUI 34770594
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CERTSIGN SA CUI ro18288250
Valoare atribuită
118.875 RON
din 127.135,83 RON estimat
6,5%
Adjudecat la 93,5% din estimat · economie 8.260,83 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.