Atribuită Anunț de participare

Contract furnizare echipamente medicale - ecografe ginecologie ” Echipament de ultrasonografie multidisciplinar ”, ” Ecograf de înaltă performanță obstetrică ginecologie”

Număr anunț
CN1041060
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
Cod CPV
33112200-0 · Ecograf (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
588.150 RON
Valoare atribuită
587.900 RON
Data publicării
31.03.2022 10:45
Anunț de atribuire
CAN1082983
Termen limită
03.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1142430

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

587.900 RON

din 588.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.