Atribuită
Anunț de participare
Servicii de verificare proiect tehnic pentru obiectivul de investitii: „Modernizare DJ 679: Paduroiu (DN67B) – Lipia – Popesti - Lunca Corbului – Padureti – Ciesti – Falfani – Cotmeana – Malu – Barla – Lim. Jud. Olt, km 0+000-48.222; L=47,670 km”
- Număr anunț
- CN1041028
- Autoritate contractantă
- JUDETUL ARGES (CUI 4229512)
- Furnizor / câștigător
- ELCRIROM CONCEPT S.R.L. (CUI 43160021)
- Cod CPV
- 71621000-7 · Servicii de analiza sau consultanta tehnica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 85.000 RON
- Valoare atribuită
- 85.000 RON
- Data publicării
- 02.04.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1081478
- Termen limită
- 05.05.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 067-177403
- Documentație de atribuire
- DF1142401
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract verificare proiect DJ679.pdf.p7s
- FisaDate_DF1142401.pdf
- FORMULARE .pdf.p7s
- INFORMATII OFERTANTI servicii asistenta Galerie.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELCRIROM CONCEPT S.R.L. CUI 43160021
Valoare atribuită
85.000 RON
din 85.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro