Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 81,4% sub estimat

Achiziția a 10 autoturisme în sistem buy-back și a 2 autoturisme electrice prin Programul privind reducerea emisiilor de gaze cu efect de seră în transporturi, prin promovarea vehiculelor de transport rutier nepoluante şi eficiente din punct de vedere energetic, 2020-2024 - (2 loturi)

Număr anunț
CN1041012
Autoritate contractantă
Autoritatea de Supraveghere Financiara (CUI 31588130)
Furnizor / câștigător
PORSCHE ROMANIA SRL (CUI 9997007)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.140.812,72 RON
Valoare atribuită
398.300 RON 81,4% sub estimat
Data publicării
01.04.2022 19:00
Anunț de atribuire
CAN1081172
Termen limită
05.05.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 066-173811
Documentație de atribuire
DF1142447

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 432.636 RON Adjudecat: 398.300 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Achiziția a 10 autoturisme in sistem buy back 398.636 RON PORSCHE ROMANIA S.R.L. 398.300 RON ↓0,1%
2 Achiziția a 2 autoturisme electrice prin Programul privind red… 34.000 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PORSCHE ROMANIA SRL CUI RO 9997007

Valoare atribuită

398.300 RON

din 2.140.812,72 RON estimat 81,4%

Adjudecat la 18,6% din estimat · economie 1.742.512,72 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.