Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Contract de executie lucrari pentru investitia "SCHIMBARE DE DESTINAŢIE DIN SCOALĂ SMA IN CLĂDIRE BIROURI, CONSOLIDARE SI EXTINDERE, REFACERE ÎMPREJMUIRE SI AMENAJARE PARCĂRI SI ALEI - ÎN COMUNA BÎRCA, JUD. DOLJ,,
- Număr anunț
- SCN1093182
- Autoritate contractantă
- Asociatia pentru Dezvoltare Imperium (CUI 40216322)
- Furnizor / câștigător
- DROEXPERT DAVCONS S.R.L. (CUI 39440155)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 560.403,02 RON
- Valoare atribuită
- 559.860,40 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 17.09.2021 14:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1062781
- Termen limită
- 04.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1124902
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DROEXPERT DAVCONS S.R.L. CUI RO39440155
Valoare atribuită
559.860,40 RON
din 560.403,02 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 542,62 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.