Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

40 autoturisme prin Programul de stimulare a înnoirii Parcului auto național 2020-2024 pentru parcul auto al Agenției Naționale de Administrare Fiscală - aparat propriu ( lot 1 - 12 autoturisme, lot 2 - 28 autoturisme)

Număr anunț
CN1041103
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA DE ADMINISTRARE FISCALA (CUI 16031712)
Furnizor / câștigător
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL (CUI 13943110)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.596.825 RON
Valoare atribuită
2.587.400 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
03.04.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1082384
Termen limită
16.05.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 068-179310
Documentație de atribuire
DF1142619

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 2.596.825 RON Adjudecat: 2.587.400 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 autoturisme M1 – 7 locuri 885.284,40 RON
2 autoturisme M1 – 5 locuri 1.711.540,60 RON RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE 2.587.400 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

2.587.400 RON

din 2.596.825 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 9.425 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.