Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 23,8% sub estimat

Mobilier si diverse accesorii de mobilier

Număr anunț
CN1041134
Autoritate contractantă
Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
Furnizor / câștigător
HORACE MEDIA SRL (CUI 26053386)
Cod CPV
39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.326.441,84 RON
Valoare atribuită
1.010.630 RON 23,8% sub estimat
Data publicării
03.04.2022 17:00
Anunț de atribuire
CAN1085452
Termen limită
10.05.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 068-179471
Documentație de atribuire
DF1142762

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (15)

Estimat: 1.326.441,84 RON Adjudecat: 1.010.630 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Mobilier centrală (inclusiv SRB) – Banca Națională a României 364.595,65 RON AUTOMOTIVE LUX 296.784 RON ↓18,6%
2 Scaune si fotolii– Banca Națională a României 613.997,20 RON HORACE MEDIA 499.953 RON ↓18,6%
3 Mobilier- Agenția Suceava 7.420,07 RON Anulat
4 Mobilier – UPPAS Păltiniș 17.474,52 RON Anulat
5 Mobilier –UPPAS Sinaia 112.984,46 RON OVO DESIGN FURNITURE GROUP SRL 108.100 RON ↓4,3%
6 Mobilier –Agentia Brăila 859,07 RON Anulat
7 Mobilier – Agenția Buzău 33.950 RON Anulat
8 Mobilier – Agentia Sibiu 5.009,85 RON Anulat
9 Mobilier – S.R.Dolj 16.206,57 RON Anulat
10 Mobilier – S.R.Timiș 20.744,10 RON AUTOMOTIVE LUX 20.376 RON ↓1,8%
11 Mobilier – Agenția Argeș 55.929 RON AUTOMOTIVE LUX 48.005 RON ↓14,2%
12 Mobilier – Agentia Mures 2.416,50 RON Anulat
13 Mobilier – Agentia Maramures 27.435,40 RON Anulat
14 Mobilier – Sucursala regională Iași 45.606,40 RON AUTOMOTIVE LUX 37.412 RON ↓18,0%
15 Mobilier – Agentia Gorj 1.813,05 RON Anulat

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
HORACE MEDIA SRL CUI 26053386
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.010.630 RON

din 1.326.441,84 RON estimat 23,8%

Adjudecat la 76,2% din estimat · economie 315.811,84 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.