Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,5% sub estimat
Furnizare echipamente IT
- Număr anunț
- CN1041162
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 533.654,24 RON
- Valoare atribuită
- 525.717 RON 1,5% sub estimat
- Data publicării
- 06.04.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1083940
- Termen limită
- 16.05.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 070-182905
- Documentație de atribuire
- DF1142755
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SOLUTION PLUS SRL CUI RO 24134921
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
525.717 RON
din 533.654,24 RON estimat
1,5%
Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 7.937,24 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.