Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,2% sub estimat
Proiectare-faza adaptare la amplasament, executie lucrari si asistenta tehnica din partea proiectantului pentru obiectivul de investitii Proiect Pilot - Sală de educație fizică școlară „Școala Gimnazială "Nicolae Bălcescu", B-dul Nicolae Bălcescu, nr. 141, municipiul Pitești, județul Argeș”
- Număr anunț
- SCN1093376
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
- Furnizor / câștigător
- COLEN IMPEX SRL (CUI 14388299)
- Cod CPV
- 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.087.541,49 RON
- Valoare atribuită
- 1.915.886,99 RON 8,2% sub estimat
- Data publicării
- 21.09.2021 23:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1070167
- Termen limită
- 29.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1123694
Documente
Documentația de atribuire
- Contract P+E februarie 2021 8%.doc.p7s
- DT Nicolae Balcescu.part1.rar.p7s
- DT Nicolae Balcescu.part2.rar.p7s
- DT Nicolae Balcescu.part3.rar.p7s
- FisaDate_DF1123694.pdf
- Formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
COLEN IMPEX SRL CUI 14388299
Asociați 1
TOPALIS ENGINEERING SRL CUI RO 32183623
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ZEUS SA CUI RO 5395513
Asociați 1
RUGBY CONSTRUCT SRL CUI RO 18620242
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
HIDRO INDUSTRIAL CUI RO40089911
Asociați 3
CEC SOLUTIONS SRL CUI 37978779
EURO EXPRES ROHADLUC SRL CUI RO 27502629
DAMIR DINAMIC SIMBOL SRL CUI RO31883955
Subcontractanți 3
DRAGON INSTAL LMD S.R.L. CUI RO20437655
INSTAL GAZ IMPEX SRL CUI RO15075427
LUMIDA SRL CUI RO 136585
Valoare atribuită
1.915.886,99 RON
din 2.087.541,49 RON estimat
8,2%
Adjudecat la 91,8% din estimat · economie 171.654,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.