Atribuită
Anunț de participare
Racordare Staţie de redresare Salca, strada Atelierelor nr.12, Bihor-Oradea
- Număr anunț
- SCN1093371
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO EXCEL GREEN CONSULTING SRL (CUI 31047178)
- Cod CPV
- 45231400-9 · Lucrari de constructii de linii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 709.241,44 RON
- Valoare atribuită
- 781.200 RON
- Data publicării
- 21.09.2021 21:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1063546
- Termen limită
- 30.09.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1125070
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTRO EXCEL GREEN CONSULTING SRL CUI RO31047178
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELECTRO MAT PROMPT SRL CUI 22222415
Valoare atribuită
781.200 RON
din 709.241,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro