Anulată Anunț de participare

Achiziția de produse tip FEDR în cadrul proiectului ”DidactAcces” - POCU/784/6/24/139602

Număr anunț
SCN1093361
Autoritate contractantă
Inspectoratul Scolar Judetean Braila (CUI 4343060)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250.470 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
21.09.2021 16:28
Anunț de atribuire
SCNA1059143
Termen limită
04.10.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1125120

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 250.470 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 LOT I – TABLETE 124.470 RON Anulat
2 LOT II – LAPTOPURI 126.000 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
MTV ECOLE IT SRL CUI 31013876

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.