Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,6% sub estimat

Furnizare materiale de instruire, echipamente medicale, dispozitive dezinfectie si rucsace medicale

Număr anunț
SCN1093323
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA TULCEA (CUI 7480097)
Furnizor / câștigător
MEDIMPACT SRL (CUI 13720895)
Cod CPV
33141623-3 · Truse de prim ajutor (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
221.848,73 RON
Valoare atribuită
211.680 RON 4,6% sub estimat
Data publicării
21.09.2021 10:21
Anunț de atribuire
SCNA1060974
Termen limită
04.10.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1125005

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (4)

Estimat: 221.848,73 RON Adjudecat: 211.680 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 RUCSAC MEDICAL PENTRU URGENTA 126.050,42 RON MEDIMPACT 126.000 RON
2 MANECHIN PENTRU SIMULARE TEHNICI NASTERE 63.025,21 RON MEDIMPACT 63.000 RON
3 SALTEA VACUUM CU MANERE SI CURELE PENTRU TRANSPORT 22.689,07 RON MEDIMPACT 22.680 RON
4 NEBULIZATOR MEDICAL DEZINFECTIE PROFESIONAL 10.084,03 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIMPACT SRL CUI RO 13720895

Valoare atribuită

211.680 RON

din 221.848,73 RON estimat 4,6%

Adjudecat la 95,4% din estimat · economie 10.168,73 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.