Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat
Servicii de inchiriere: incarcator frontal
- Număr anunț
- CN1034944
- Autoritate contractantă
- DOMENIUL PUBLIC NAPOCA SA (CUI RO201233)
- Furnizor / câștigător
- STRASSE CONSTRUCT SRL (CUI 28191377)
- Cod CPV
- 43310000-9 · Utilaje pentru lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.440.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.430.400 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 21.09.2021 01:39
- Anunț de atribuire
- CAN1067416
- Termen limită
- 21.10.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 183-475356
- Documentație de atribuire
- DF1124428
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STRASSE CONSTRUCT SRL CUI RO28191377
Valoare atribuită
1.430.400 RON
din 1.440.000 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 9.600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.