Atribuită
Anunț de participare
UAV cu echipamente geofizice
- Număr anunț
- CN1041251
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (CUI 5495458)
- Cod CPV
- 38260000-5 · Instrumente geofizice cu magnetometru (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.325.210,08 RON
- Valoare atribuită
- 1.325.200 RON
- Data publicării
- 08.04.2022 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1084026
- Termen limită
- 26.05.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 071-188774
- Documentație de atribuire
- DF1143313
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
EDIT SHOP & BUSINESS CUI 31891966
Valoare atribuită
1.325.200 RON
din 1.325.210,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro