Atribuită
Anunț de participare
Servicii de Elaborare S.F./D.A.L.I., proiect tehnic, detalii de executie, documentatii pentru obtinere avize/acorduri/autorizatii si asistenta tehnica din partea proiectantului in cadrul proiectului: Modernizare spații verzi, oraș Pecica, jud. Arad in cadrul POAT 2014-2020, Axa Prioritara 1, Regenerare urbană, cod SMIS 146275
- Număr anunț
- CN1041250
- Autoritate contractantă
- ORASUL PECICA (CUI 3519550)
- Furnizor / câștigător
- TOPOCONS S.R.L. (CUI 19151179)
- Cod CPV
- 79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 444.189,07 RON
- Valoare atribuită
- 444.100 RON
- Data publicării
- 08.04.2022 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1089129
- Termen limită
- 19.05.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 071-189783
- Documentație de atribuire
- DF1142964
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TOPOCONS S.R.L. CUI RO19151179
Subcontractanți 1
MATRIX COMPUTERS SRL CUI RO 14233804
Valoare atribuită
444.100 RON
din 444.189,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro