Atribuită
Anunț de participare
Servicii de elaborare a documentației tehnico-economice, - Documentație de Avizare a Lucrărilor de Intervenție (DALI )- Reabilitare termică și modernizare clădiri unităţi de învăţământ prescolar
- Număr anunț
- CN1035151
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ARAD (CUI 3519925)
- Furnizor / câștigător
- ATELIER DECUMANUS S.R.L. (CUI 14909710)
- Cod CPV
- 71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.016,81 RON
- Valoare atribuită
- 42.000 RON
- Data publicării
- 22.09.2021 09:47
- Anunț de atribuire
- CAN1066437
- Termen limită
- 25.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1125075
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ATELIER DECUMANUS S.R.L. CUI RO14909710
Terți + subcontractanți 1
RHEINBRUCKE SRL CUI RO 2806363
Valoare atribuită
42.000 RON
din 42.016,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro