Atribuită Anunț de participare

Achiziție autoturisme de teren

Număr anunț
CN1041223
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UM 02605 Bucuresti (CUI RO4221110)
Furnizor / câștigător
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL (CUI 13943110)
Cod CPV
34113300-5 · Vehicule de teren (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.218.487,39 RON
Valoare atribuită
1.218.000 RON
Data publicării
08.04.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1081197
Termen limită
09.05.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 071-188642
Documentație de atribuire
DF1143077

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 1.218.487,39 RON Adjudecat: 1.218.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot nr. 1: Autoturism de teren, tip 1 836.134,45 RON
2 Lot nr. 2: Autoturism de teren, tip 2 382.352,94 RON RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE S.R.L. 1.218.000 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.218.000 RON

din 1.218.487,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.