Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,0% sub estimat
Mobilier inox profesional tip HORECA şi aparate de refrigerare
- Număr anunț
- SCN1093381
- Autoritate contractantă
- Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI RO18264854)
- Furnizor / câștigător
- MAXIGEL SRL (CUI 6219272)
- Cod CPV
- 39141000-2 · Mobilier si echipament de bucatarie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.875 RON
- Valoare atribuită
- 23.899 RON 20,0% sub estimat
- Data publicării
- 22.09.2021 07:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1060805
- Termen limită
- 04.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1125081
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MAXIGEL SRL CUI RO 6219272
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
FRESCO EXPERT SRL CUI RO 30153472
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FORTEX INTERNATIONAL SRL CUI RO 13227375
Valoare atribuită
23.899 RON
din 29.875 RON estimat
20,0%
Adjudecat la 80,0% din estimat · economie 5.976 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.