Anulată Anunț de participare

„Achiziționarea a 5752 tone sare gemă industrială cu granulozitate 0-8 mm, pentru prestarea serviciului de deszăpezire iarna 2021-2022, defalcate pe loturi” • Lot 1 – Pitești (inclusiv Băjești)– 2.582 tone; • Lot 2 – Hârsești – 755 tone; • Lot 3 – Căteasca – 930 tone; • Lot 4 – Cepari – 1170 tone; • Lot 5 – Buzoiești – 315 tone.

Număr anunț
CN1035021
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Judeteana de Drumuri Arges R.A. (CUI RO27648587)
Cod CPV
34927100-2 · Sare industriala pentru deszapezire (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.783.120 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
22.09.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1067856
Termen limită
25.10.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 184-478135
Documentație de atribuire
DF1124665

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (5)

Estimat: 1.783.120 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Pitesti (inclusiv Băjești) - 2582 tone; 800.420 RON Anulat
2 : Harsesti – 755 tone ; 234.050 RON Anulat
3 : Cateasca – 930 tone; 288.300 RON Anulat
4 : Cepari – 1170 tone; 362.700 RON Anulat
5 : Buzoiesti – 315 tone; 97.650 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.