Atribuită
Anunț de participare
Achizitie COMBUSTIBIL TERMIC LICHID pentru incalzire pentru Sectia Exterioara Pneumoftiziologie Agigea si Sectia Exterioara R.M.F.B. - Eforie Sud
- Număr anunț
- SCN1093536
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 576.000 RON
- Valoare atribuită
- 580.084,80 RON
- Data publicării
- 23.09.2021 16:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1060080
- Termen limită
- 07.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1125317
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SELTIPRO GRUP SRL CUI RO 29164958
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM SA CUI RO 1590082
Valoare atribuită
580.084,80 RON
din 576.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro