Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Servicii de catering pentru școli in cadrul Programului -Pilot de acordare a unui suport alimentar pentru prescolarii si elevii din 150 unităti de invătământ preuniversitar de stat

Număr anunț
SCN1093508
Autoritate contractantă
COMUNA BELTIUG (CONSILIUL LOCAL BELTIUG) (CUI 3896534)
Furnizor / câștigător
REDOLUX SRL (CUI 14261294)
Cod CPV
55524000-9 · Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
251.623,80 RON
Valoare atribuită
251.349,70 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
23.09.2021 13:17
Anunț de atribuire
SCNA1059933
Termen limită
05.10.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1125197

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
REDOLUX SRL CUI 14261294

Valoare atribuită

251.349,70 RON

din 251.623,80 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 274,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.