Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

Contract de furnizare Utilaj reciclare hârtie - 1 buc.

Număr anunț
CN1041267
Autoritate contractantă
CENTRUL NATIONAL DE CARTOGRAFIE (CUI RO14057015)
Furnizor / câștigător
INGENTO CONSULTING SRL (CUI 25486381)
Cod CPV
42914000-6 · Echipamente de reciclare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.096.638,65 RON
Valoare atribuită
2.090.000 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
09.04.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1081379
Termen limită
19.05.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 072-191507
Documentație de atribuire
DF1143146

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

2.090.000 RON

din 2.096.638,65 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 6.638,65 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.