Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE SI MATERIALE PENTRU INTRETINERE SCOALA 12 DECEBAL CRAIOVA

Număr anunț
DA35835477
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Decebal Craiova (CUI 17105753)
Furnizor / câștigător
GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI 26486690)
Cod CPV
32572200-5 · Cablu de comunicatii cu conductori coaxiali (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.441,56 RON
Data publicării
29.05.2024 13:51
Data finalizării
30.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.441,56 RON