Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat

Echipament depunere straturi subțiri - depunere in vid prin evaporare cu fascicol de electroni (e-beam)

Număr anunț
CN1041356
Autoritate contractantă
I.N.C.D. pentru Microtehnologie - I.M.T Bucuresti (CUI RO1154)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI 15595373)
Cod CPV
42665000-5 · Dispozitive de pulverizare metalica (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
986.000 RON
Valoare atribuită
979.000 RON 0,7% sub estimat
Data publicării
10.04.2022 19:00
Anunț de atribuire
CAN1082599
Termen limită
16.05.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 073-194644
Documentație de atribuire
DF1143741

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
APEL LASER SRL CUI RO 15595373
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

979.000 RON

din 986.000 RON estimat 0,7%

Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 7.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.