Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 17,6% sub estimat

Acord cadru pentru 24 de luni de furnizare Frigidere medicale de 460L și 280L

Număr anunț
SCN1093602
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
394.955,84 RON
Valoare atribuită
325.496 RON 17,6% sub estimat
Data publicării
24.09.2021 12:29
Anunț de atribuire
SCNA1060869
Termen limită
04.10.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1125449

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Adjudecat: 325.496 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Frigider medical 460L
2 Frigider medical 280L DIALAB SOLUTIONS 325.496 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIALAB SOLUTIONS SRL CUI RO 23818271
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
SAPACO 2000 SA CUI RO 12358950

Valoare atribuită

325.496 RON

din 394.955,84 RON estimat 17,6%

Adjudecat la 82,4% din estimat · economie 69.459,84 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.