Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,7% sub estimat
Furnizare mobilier in cadrul proiectului „Reabilitare, modernizare si echiparea infrastructurii educationale pentru Liceul Tehnologic Topolog - corpuri cladire scoala cu clasele I-VIII (inclusiv clasa pregatitoare)"
- Număr anunț
- SCN1093584
- Autoritate contractantă
- COMUNA TOPOLOG (CUI 4508584)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 246.795,82 RON
- Valoare atribuită
- 210.593,89 RON 14,7% sub estimat
- Data publicării
- 24.09.2021 10:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1061235
- Termen limită
- 05.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1125321
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MERVAL GRUP SRL CUI RO 23918670
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DAC TECHNOLOGY SRL CUI RO 17635709
Valoare atribuită
210.593,89 RON
din 246.795,82 RON estimat
14,7%
Adjudecat la 85,3% din estimat · economie 36.201,93 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.