Atribuită Anunț de participare

Hrană pentru animalele de la Grădina Zoologică Dragoș Vodă - DS Neamț

Număr anunț
CN1041287
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
ZOOGREEN SRL (CUI 37459135)
Cod CPV
15710000-8 · Furaje preparate pentru animale de ferma sau pentru alte animale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
365.600 RON
Valoare atribuită
594.436 RON
Data publicării
07.04.2022 12:23
Anunț de atribuire
CAN1084307
Termen limită
16.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1143068

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Adjudecat: 594.436 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Morcov și mere ZOOGREEN 3 contracte 24.556 RON
ZOOGREEN · contract 194 · 10.08.2023 6.556 RON
ZOOGREEN · contract 180 · 28.07.2022 6.000 RON
ZOOGREEN · contract 179 · 28.07.2022 12.000 RON
2 Furaje uscate (fân de cultură) AVASALCAI CONSTANTIN PERSOANA FIZICA AUTORIZATA 2 contracte 142.200 RON
AVASALCAI CONSTANTIN PERSOANA FIZICA AUTORIZATA · contract 182 · 29.07.2022 47.400 RON
AVASALCAI CONSTANTIN PERSOANA FIZICA AUTORIZATA · contract 181 · 29.07.2022 94.800 RON
3 Furaje extrudate granulate ZOOGREEN 3 contracte 427.680 RON
ZOOGREEN · contract 195 · 10.08.2023 114.180 RON
ZOOGREEN · contract 166 · 18.07.2022 104.500 RON
ZOOGREEN · contract 165 · 18.07.2022 209.000 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ZOOGREEN SRL CUI 37459135
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
AMARIEI G. PETRU CUI RO23455761

Valoare atribuită

594.436 RON

din 365.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.