Atribuită Anunț de participare

Achizitionarea prin furnizare a unui server, a unei licente si a unui laptop pentru management server baze de date, Cod unic de inregistrare nr: 4230487/2021/48

Număr anunț
CN1035156
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
Furnizor / câștigător
RO ET CO INTERNATIONAL SA (CUI 3736380)
Cod CPV
39173000-5 · Unitati de stocare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
259.046 RON
Valoare atribuită
278.182 RON
Data publicării
25.09.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1073368
Termen limită
08.11.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 187-485958
Documentație de atribuire
DF1124949

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

278.182 RON

din 259.046 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.