Atribuită
Anunț de participare
ACHIZIȚIONARE ȘI PUNERE ÎN FUNCȚIUNE “BULDOZER PE ȘENILE”
- Număr anunț
- CN1041452
- Autoritate contractantă
- ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
- Furnizor / câștigător
- KUHN ROMANIA S.R.L. (CUI 6519610)
- Cod CPV
- 43212000-2 · Buldozere cu lame orientabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.680.672,26 RON
- Valoare atribuită
- 1.680.000 RON
- Data publicării
- 14.04.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1081764
- Termen limită
- 19.05.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 075-199080
- Documentație de atribuire
- DF1143731
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MARCOM R.M.C. 94 S.R.L. CUI RO 6519610
Valoare atribuită
1.680.000 RON
din 1.680.672,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro