Atribuită Anunț de participare

ACHIZIȚIONARE ȘI PUNERE ÎN FUNCȚIUNE “AUTOCONTAINERĂ MULTIFUNCȚIONALĂ DE 15-16 MC – 3 BUCĂȚI ȘI LAMĂ DESZAPEZIRE – 1 BUCATĂ”

Număr anunț
CN1041450
Autoritate contractantă
ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
Furnizor / câștigător
CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL (CUI 26234021)
Cod CPV
42900000-5 · Diverse utilaje de uz general si special (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.764.705,88 RON
Valoare atribuită
1.764.334 RON
Data publicării
14.04.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1080734
Termen limită
19.05.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 075-199259
Documentație de atribuire
DF1143732

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.764.334 RON

din 1.764.705,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.