Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,7% sub estimat

Furnizare REACTIVI

Număr anunț
CN1041435
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF. PANTELIMON (CUI 4203881)
Furnizor / câștigător
SERRAMAG MED S.R.L. (CUI 40023607)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
123.240.244,80 RON
Valoare atribuită
108.778.755,60 RON 11,7% sub estimat
Data publicării
14.04.2022 11:01
Anunț de atribuire
CAN1087510
Termen limită
18.05.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 075-198987
Documentație de atribuire
DF1143431

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (8)

Adjudecat: 108.778.755,60 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Reactivi compatibili cu Analizorul Spochem AZ PROTON IMPEX 2000 11.619,60 RON
2 Teste rapide pentru determinarea PT / INR compatibile cu aparat…
3 Reactivi compatibili cu Analizorul Easyreader
4 Reactivi compatibili cu Analizorul Pathfast SERRAMAG MED SRL 72.966.720 RON
5 Reactivi compatibili cu glucometrele Optium H
6 Reactivi compatibili cu aparatul URI TEST PRIME HEALTHCARE S.R.L. 1.973.664 RON
7 Reactivi compatibili cu Analizorul RAPIDPOINT 500 SIEMENS BRAINS M & A CONSULTING 33.826.752 RON
8 Reactivi compatibili cu Aparatul FIA 8000 Anulat

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SERRAMAG MED S.R.L. CUI RO40023607
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRIME HEALTHCARE SRL CUI RO 22609455
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

108.778.755,60 RON

din 123.240.244,80 RON estimat 11,7%

Adjudecat la 88,3% din estimat · economie 14.461.489,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.