Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

CONTRACT - Achiziție de produse - contori energie termică pentru blocurile din cartierul Micro IVX - Municipiul Buzău

Număr anunț
CN1041415
Autoritate contractantă
S.C. RAM TERMO VERDE S.R.L. (CUI RO42886590)
Furnizor / câștigător
VESTRA INDUSTRY SRL (CUI 15969249)
Cod CPV
38551000-2 · Contoare de energie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
614.000 RON
Valoare atribuită
613.011,34 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
11.04.2022 18:15
Anunț de atribuire
CAN1081173
Termen limită
12.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1143406

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VESTRA INDUSTRY SRL CUI RO15969249

Valoare atribuită

613.011,34 RON

din 614.000 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 988,66 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.