Atribuită Anunț de participare

Acord -cadru de furnizare articole de toaleta si produse de îngrijire personala- LOT 1, scutece de unică folosință pentru copii, adulți și absorbante igienice -LOT 2

Număr anunț
CN1041414
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Satu Mare (CUI 15418983)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
Cod CPV
33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.197.283,22 RON
Valoare atribuită
3.687.085,37 RON
Data publicării
13.04.2022 19:00
Anunț de atribuire
CAN1086978
Termen limită
16.05.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 075-198898
Documentație de atribuire
DF1143751

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 2.197.283,22 RON Adjudecat: 3.687.085,37 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Articole de toaletă si produse de îngrijire personala 1.017.683,82 RON Reinigung 6 contracte 1.583.941,78 RON
Reinigung · contract 61069 · 13.09.2022 73.935,49 RON
Reinigung · contract 68394 · 11.07.2023 104.424,61 RON
Reinigung · contract 5639 · 20.01.2023 89.224,07 RON
Reinigung · contract 36259 · 05.04.2024 186.678,06 RON
Reinigung · contract 56803 · 30.08.2022 779.949,21 RON
Reinigung · contract 27317 · 07.03.2025 349.730,34 RON
2 Scutece de unică folosință pentru copii, adulti si absorbante i… 1.179.599,40 RON TZMO ROMANIA 6 contracte 2.103.143,59 RON
TZMO ROMANIA · contract 68395 · 11.07.2023 155.494,40 RON
TZMO ROMANIA · contract 61109 · 13.09.2022 52.868,90 RON
TZMO ROMANIA · contract 5637 · 20.01.2023 112.879,77 RON
TZMO ROMANIA · contract 56806 · 30.08.2022 1.008.060,90 RON
TZMO ROMANIA · contract 17914 · 19.02.2024 306.859,20 RON
TZMO ROMANIA · contract 11493 · 03.02.2025 466.980,42 RON

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
REINIGUNG S.R.L. CUI RO38552070
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TZMO ROMANIA S.R.L. CUI RO 9693687
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
B.N.BUSINESS SRL CUI RO 10933694
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

3.687.085,37 RON

din 2.197.283,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.